Profil firmy
Kvalita výrobkov
Veľkoobchod
Referencie
Kontakt
Novinky
Cenové ponuky
Bytový dom VarínCertifikovaný systém

Naše produkty sú certifikované certifikátom kvality ISO 9001:2001.

ISO 9001

 

 
Vitajte na našich stránkach!

Firma MiPe-Plast, s.r.o. ako obchodno-stavebná spoločnosť sa zaoberá predajom a montážou plastových a hliníkových okien a dverí a ich doplnkov.

Naše dlhoročné skúsenosti, bohatá ponuka výrobkov, kvalita, profesionálny prístup a poradenské služby značia o jej dlhodobom pôsobení na Slovenskom trhu a spokojnosti zákazníkov.

Pri výrobe našich produktov spolupracujeme s európskymi výrobcami, vďaka čomu sa naše produkty vyznačujú vyspelou technológiou jedinečného designu, kvality a ceny výrobkov ktoré inde nenájdete.

 

Dodací termín

Plastové okná Avantgarde dodáme už do 15 dní. V prípade potreby sme schopní skratiť dodací termín.


Kvalita

Kvalitou sme si istí, o čom svedčí aj 5 ročná záruka. Denne vyrobíme viac ako 3000 okien. Naše okná nie sú vyrobené z recyklátu. Vysoký statický potenciál našich systémov garantuje dokonalú stabilitu. O kvalite a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom našich referencií.

Montáž

Spravíme všetko pre Vaše pohodlie! K všetkým našim produktom poskytneme aj kompletnú montáž. Samozrejmosťou pre nás je aj zabezpečenie likvidácie odpadu.

 
Individuálne požiadavky

Profily Avantgarde spracujeme pre okná každého želaného druhu. Podľa vašich požiadaviek vyrábame aj atypické plastové okná na mieru - šikmé, oblúkové, kruhové.

Ceny

Plastové okná Avantgarde ponúkame za zaujímavé ceny. Vždy máme pre vás pripravené cenové akcie.


Servis

Namontovaním okien sa pre nás starostlivosť o zákazníka nekončí, poskytujeme záručný a pozáručný servis na nami dodané a namontované plastové okná Avantgarde.

 
Technológia výroby

 Naša firma ponúka plastové okná značky Avantgarde. Ide o plastové okná jedinečného designu s vyspelou technológiou profilov. Jedinečná kombinácia exkluzívneho vzhľadu, kvality a ceny.

Ďalej...